Dual SIM telefony

Dual SIM Telefon s WiFi & GPS

Špičkový mobilní telefon vybavený nadstandardními funkcemi za solidní cenu. Vlastník tohoto přístroje bude moci surfovat po internetu pomocí WiFi, nebo-li bezdrátového internetu, který je zdarma. Je potřeba pouze najít přístupový bod, kterých je v dnešní době velký počet - kavárny, restaurace, školy, ale i volná prostranství.

Další velice lákavou funkcí je vestavěný GPS modul. Díky němu si lze z telefonu udělat navigaci. V telefonu je nainstalována satelitní navigace (offline - není potřeba připojení k internetu) plně v češtině včetně hlasového navigování a české + slovenské mapy (exklusivně od Here-Shop). Ostatní mapy lze rovněž zajistit.

Telefon je navíc vybaven 3,5 palcovým dotykovým displejem o rozlišení 320*480 HVGA. Díky němu bude ovládání telefonu přehledné a zábavné. Takto velký displej poslouží i k lepšímu surfování na internetu a také postačí pro zobrazení cesty u navigace. Zajímavým ovládacím prvkem u tohoto modelu je trackball, nebo-li dotykový směrový joystick, který se nachází pod displejem.

Samozřejmě nechybí ani multimediální část - přehrávání hudby, videí, obrázků. Focení - dual fotoaparát - čočka vpředu i vzadu. G-sensor pro změnu hudby anebo tapety pouhým zatřepáním přístroje. Dále také FM transmitter (vysílání radiových vln do autorádia a přehrávání hudby v reproduktorech vozu. Stačí pouze nastavit shodnout frekvenci s rádiem a spustit hudbu v telefonu.)

Mezi další přednosti patří podpora dual sim. Již nebudete potřebovat 2 telefony. Díky stand-by režimu budete vždy připojeni oběm simkartami do mobilní sítě. Velice výhodné je i deaktivování libovolné simkarty přímo v telefonu - simkartu není potřeba vyndavat z telefonu.

Snad ani není potřeba připomínat, že nechybí ani bluetooth, či Java, E-book čtečka a podpora microSD karet do velikosti 16 GB. K telefonu je přibalena 2 GB paměťová karta zdarma.


· Interní GPS modul (navigace zdarma)
· Dual sim telefon s Wifi
· Velký 3,5 palcový dotykový displej
· Odblokovaný telefon
· České menu
· Trackball
· Navigační software kompletně česky
· Kompatibilita i s jinými javovými GPS softwary (TrekBuddy apod.)

Obsah balení:
1 x Mobilní telefon
1 x USB kabel
1 x Nabíječka
1 x Autonabíječka (do zapalovače)
2 x Baterie
1 x Manuál
1 x Sluchátka


Android dual SIM