Dual SIM telefony

G20

Dual sim Android telefony se těší stále větší oblibě. Není divu, když uživateli nabízí schopnosti chytrého telefonu v podobě tisíce užitečných a vychytaných aplikací jako pro běžný Android mobilní telefon. Tento Android dual sim mobil pracuje najednou se dvěma sim kartami, kdy jedna neomezujou druhou a naopak. Obě jsou aktivní zároveň.

Tato verze G20 dual sim Android mobilní telefonu nepodporuje 3G sítě. V našem katalogu nabízíme také G20 s podporou 3G sítí. Tento mobilní telefon je určen především pro volání a psaní zpráv. Využíváte-li také data od operátora a chcete mít ty nejrychlejší, je tu právě G20 s 3G podporou v odkazu výše. Tato verze podporuje EDGE síť pro obě sim karty.

Srdcem tohoto dual sim Android telefonu je svižný procesor MTK6513, který nabízí shodný výkon jako MTK6573 procesor, který je ve verzi s 3G. V telefonu jsou tedy integrované čipy pro zpracování dat telefonu a také čip pro zpracování grafických aplikací.

Telefonu nechybí možnost připojení k internetu pomocí WiFi či GPS navigace s možností si zapnout zároveň asistenční A.GPS.

Ovládání tohoto G20 dual sim telefonu je realizováno přes rychle a přesně reagující 3,5 palcový kapacitní displej a také přes 4 dotyková tlačítka umístěná pod displejem. Jako ostatní Android telefony, tak i tento hravě nahradí jakýkoliv multimediální přehrávač.

· Android 2.3.5 v kompletním českém jazyce
· Dual sim
· Dvoujádrový procesor
· GPS navigace
· Kapacitní displej 3,5 palce
· WiFi
· Bezkonkurenční cena vzhledem k parametrům

Obsah balení:
· mobilní telefon G20 bez 3G
· nabíječka
· USB kabel
· sluchátka
· 2x baterie


Android dual SIM