Dual SIM telefony

X8

Novinka ve světě mobilních telefonů v hodinkách. X8 je model, který podporuje funkce, které doposud u mobilu v hodinkách chyběly. Jsou to WiFi a Java. Příjemné je, že jim sekunduje také dual sim funkce.

X8 mobilní telefon v hodinkách je určen pro mužskou ruku. Je robustnější konstrukce ve zcela kovovém provedení. Dotykový displej o velikosti 1,5 palce doplňuje fyzická klávesnice, která se hodí zejména na psaní sms zpráv. Kovový řemínek má bezpečnostní zapínání. Nehrozí tedy ztráta. Je tvořen ze segmentů, tak není problém si jej upravit podle obvodu zápěstí.

Dual sim u X8 mobilního telefonu v hodinkách je aktivní. To znamená, že umožňuje být na příjmu na obou číslech zároveň. Není nutné simkarty přepínat. Užití dvou sim karet však není podmínkou. V telefonu je možné nepoužívaný SIM modul deaktivovat. Tuto funkci lze využít i v případě, že jedno z telefonních čísel je používáno pro pracovní účely a například ve večerních hodinách si nepřejete být rušeni. Sim kartu nevyndaváte, pouze ji přímo v mobilním telefonu v hodinkách deaktivujete.

WiFi je velice známá a užitečná funkce, která umožňuje se připojit k internetu kdekoliv, kde je nalezen WiFi signál. Bývá to ve školách, restauracích, hotelích atd. Nyní je možné toho využít i v mobilním telefonu v hodinkách X8.

Java zase umožňuje instalovat řadu aplikací, jmenovitě například PDF prohlížeč, Minimap, Gmail či internetové aplikace jako MSN, eBuddy.

· Dual sim mobilní telefon v hodinkách
· WiFi
· Java
· Nadstandardní výdržbaterie
· 1,5 palcový displej
· České a slovenské menu

Obsah balení:
Telefon v hodinkách
Bluetooth Headset
2 GB Micro SD karta
Drátová sluchátka s mikrofonem
USB nabíjecí kabel
Napájecí adaptér
Manuál
Stylus v řemínku


Android dual SIM