Dual SIM telefony

Lenovo A65

Lenovo A65 je dalším zástupcem na polu dual sim Android telefonů od renomovaného výrobce Lenovo. Nenápadný pracant, který je skvěle vybaven a nabízí dostatek výkonu jak pro aplikace, tak i pro hry.

Mezi přednosti tohoto dual sim Android telefonu patří podpora dvou sim karet, které jsou obě aktivní. Podpora nejrychlejších 3G dat pro první slot (druhý slot data přes EDGE). Sim karty jsou aktivní i v případě, že telefon využívá datová spojení.

Další užitečnou funkčí modelu A65 je plnohodnotná navigace GPS, tedy satelitní bez nutnosti využívání datového spojení přes operátora (A-GPS). Dual sim telefonu nechybí WiFi, také tethering. Mobil také podporuje všechny standardní Bluetooth profily.

Základem tohoto dual sim Android telefonu je upgradovaný procesor MTK6573T vycházející z MTK6573. Tento procesor (MTK6573) se nachází také v dalších oblíbených dual sim Android telefonech - S820 či W7272. Telefon má také svůj vlastní grafický akcelerátor. Svižný chod Lenovo A65 doplňuje paměť RAM o kapacitě 256 MB a ROM o velikosti 512 MB. Úložný prostor je možné rozšířit pomocí paměťových karet až do velikosti 32 GB.

Dual sim pracuje s operačním systémem Android ve verzi 2.3.6 s plnou podporou českého jazyka. Díky Android OS si uživatel může nainstalovat bezpočet aplikací zcela zdarma.

· Android 2.3.6 v kompletním českém jazyce
· Dual sim
· Skvěle vyladěný OS
· Podpora 3G sítí
· GPS navigace
· Kapacitní displej 3,5 palce
· WiFi

Obsah balení:
· mobilní telefon A65
· nabíječka
· USB kabel
· sluchátka
· silikonové pouzdro
· ochranná fólie
· 1x baterie


Android dual SIM