Dual SIM telefony

Bluebo L100-FW

Novinkou v našem elektronickém obchodě je nový chytrý 3G dual sim telefon s operačním systémem Android. Nese označení Bluebo L100-FW. Nejenže tento dual sim mobil nabízí skvělý výkon a funkce, ale mezi jeho přednosti patří odolnost, zejména samotného displeje. Krom toho, že se jedná o 4,7 palce velký kapacitní displej s rozlišením 480 x 854 px, nabízí tento displej vysokou odolnost proti poškrábání a proti nárazům. Horní vrstva displeje je vyrobena z tvrzeného skla, tzv. Gorilla Glass (test výdrže displeje na videu níže). Mimo jiné displej tohoto dual sim Android telefonu využívá technologie IPS, která zajišťuje ostré pozorovací úhly, lepší viditelnost na přímém slunci a také nižší spotřebu (větší výdrž baterie).

Bluebo slibuje dlouhou dobu výdrže baterie, která má kapacitu 2500 mAh a již zmíňovaný IPS displej se na delší době pohotovosti zajisté podepíše.

Další předností Bluebo L100-FW je operační systém Android, který uživateli umožńuje libovolnou konfiguraci a instalaci tisíce aplikací zcela zdarma. Aktuální verze tohoto dual sim Androidu je 4.0.3 a díky Here-Shop jej můžete plně využívat v českém jazyce. Nechybí ani vyhledávání a ovládání telefonu hlasem.

Dalšími přednostmi je připojení k internetu pomocí WiFi, sdílení datového připojení přes WiFi (Tethering) a plnohodnotná satelitní navigace GPS (bez nutnosti připojení k internetu).

L100-FW podporuje funkci dual sim tak, že jsou obě sim karty aktivní zároveň. První slot SIM1 navíc umožňuje 3G datové připojení od operátora.

Bluebo je také skvělým multimediálním zařízením. Nejen, že si poradí s libovolnými video a audio formáty, ale díky vysokému výkonu si hravě zvládne také náročné 3D aplikace.

O nadstandardní výkon se stará procesor MTK6577, který se skládá z dvou jader Cortex A9. Každé z jader tepe na frekvence 1 GHz. Výkon dual sim telefonu drží na vysoké úrovni také samostatný grafický akcelerátor.

Předinstalované aplikace: Facebook, Skype s videohovory, Office suite (Word, Excel,...), Adobe reader PDF, GPS aplikace pro offiline navigování, Adobe Flash player. Další aplikace lze stáhnout z Obchodu Play přímo do telefonu.

· Android 4.0.3 v kompletním českém jazyce
· Dual sim
· Dual core (2 jádra + samostatný grafický akcelerátor)
· Podpora 3G sítí
· Gorilla Glass
· Obě sim aktivní i při datových přenosech
· GPS navigace
· 512 MB RAM & 4 GB ROM
· 8 Mpx fotoaparát s autofocusem
· české menu
· Poměr cena/výkon

Obsah balení:
· mobilní telefon Bluebo L100-FW
· nabíječka
· USB kabel
· sluchátka
· plastové pouzdro
· kožený odklápěcí kryt displeje
· 2x baterie 2500 mAh


Android dual SIM