Dual SIM telefony

WG5

WG5 je tablet nebo telefon? Toto multifunkční Android zařízení, které díky svým rozměrům dokáže nahradit několik zařízení najednou, podporuje 2 sim karty, GPS navigaci, 3G sítě, WiFi a jiné.

5 palcový kapacitní displej je dostačující pro GPS navigaci, dostačující pro využití jako klasický tablet PC a nadstandardní pro využivání pro telefonování a psaní zpráv.

Pokud WG5 budeme brát jako tablet, máme k němu nadstandardní funkce, kterými jsou dual sim a integrovaný modem pro 3G sítě. Dual sim v tomto zařízení umožňuje obou sim kartám být neustále na příjmu a to i v případě, jsou-li využívána 3G data.

WG5 není žádné ořezávátko ani co se výkonu týká. Pohání ho dostatečně výkonný procesor MTK6573, který v sobě integruje CPU a GPU procesory. O plynulý chod přispívají také paměti RAM o velikosti 256 MB a paměť ROM o kapacitě 512 MB. Spolu s kvalitním kapacitním HD displejem (480 x 800 px), který reaguje až na 5 prstů zároveň, se WG5 Android dual sim stává velice příjemným společníkem pro každodenní použití.

WG5 pracuje s operačním systémem Android 2.3.6 v českém jazyce. Podporuje přístup na Google Market (Obchod Play) díky kterému je možné do tohoto dual sim Android telefon tabletu nainstalovat tisíce aplikace zcela zdarma. Dále WG5 umožnuje číst elektronické knížky, přenášet soubory pomocí Bluetooth, fotit, točit videa a mnoho dalšího.

· Android 2.3.6 v kompletním českém jazyce
· Dual sim
· Dvoujádrový procesor
· Podpora 3G sítí
· Obě sim aktivní i při datových přenosech
· GPS navigace
· 5 palcový kapacitní displej 480 x 800px
· Poměr cena/výkon

Obsah balení:
· dual sim Android telefon tablet WG5
· nabíječka
· USB kabel
· sluchátka
· kožené pouzdro
· 2x baterie

· Android 2.3.5 v kompletním českém jazyce
· Dual sim
· Dvoujádrový procesor
· GPS navigace
· Kapacitní displej 3,5 palce
· WiFi
· Bezkonkurenční cena vzhledem k parametrům

Obsah balení:
· mobilní telefon G20 bez 3G
· nabíječka
· USB kabel
· sluchátka
· 2x baterie


Android dual SIM