Dual SIM telefony

Proč dual SIM telefony?

E7 dual SIM

Důvodů je hned několik. Ten první důvod je ekonomický. Každý mobilní operátor má různou nabídku, a proto se často vyplatí využít dvě nabídky od dvou operátorů najednou. Bez telefonu Dual SIM byste však v tomto případě museli nosit při sobě dva telefony.

Další důvod je praktický. Pracující člověk má často dva telefony - jeden pracovní a druhý je osobní. Výdaje pracovního mobilu hradí často zaměstnavatel, problém je však v tom, že opět třeba mít druhý telefon - přístroj, protože člověk musí zůstat na příjmu. Proč nevložil do jednoho telefonu pracovní i soukromou SIM kartu? Největší výhoda dual SIM telefon je v tom, že používáte dvě SIM zároveň a nemusíte nosit po kapsách dva mobilní telefony.

Poslední důvod je ten, že se člověk chystá vycestovat na jistý čas do zahraničí. Druhé místo na SIM kartu v mobilním telefonu přijde určitě vhod, protože poplatky za roaming jsou stále daleko vyšší než ceny běžných volání.Ke kvalitnímu poslechu hudby z vašeho dualsim telefonu vám poslouží stylová sluchátka Coloud Colors.

Zlevněné produkty v sekci Mobilní telefony