Dual SIM telefony

A789

Nová vlajková loď mezi dual sim telefony. Lenovo A789 je nejvýkonnější Android telefon na dvě sim karty. Je následovníkem populárního modelu A750 a je určen nejen pro uživatele využívající 2 telefonní čísla zároveň a nadprůměrnou dobu výdrže baterie. Díky špičkovému výkonu je určen také pro mobilní hráče nejnáročnějších 3D her a aplikací.

Srdcem tohoto dual sim Android telefonu je nový procesor MTK6577 Cortex A9, který v sobě skrývá 2 výpočetní jádra a grafický akcelerátor. Každé výpočetní jádro tepe na frekvenci 1 GHz a je možné upravovat jejich takt až na hodnoty 1,2 GHz. Grafický adaptér PowerVR SGX531 Ultra tepe na frekvenci 450 MHz. Rychlý chod také doplňují paměti o velikosti 512 MB RAM a dostatečný vnitřní úložný prostor o velikosti 4 GB. Ten je možné ještě rozšířit až o dalších 32 GB přes paměťovou kartu typu micro SDHC.

Lenovo A789 dual sim má kvalitní kapacitní displej reagující až na 5 dotyků zároveň. Úhlopříčka displeje je 4 palce (10,16 cm) s rozlišením 480 x 800 px. Tato kombinace rozlišení a velikosti displeje umožňuje zobrazit dostatečně velkou plochu, ale zároveň si telefon udržuje sympatické rozměry, které přidávají na pohodlnosti ovládání tohoto dual sim Android telefonu.

Dual sim technologie v tomto chytrém přístroji nechává obě sim karty aktivní zároveň jak pro hovory, tak i pro využívání 3G datového spojení. Baterie o kapacitě 2000 mAh slibuje nadprůměrnou výdrž telefonu.

Lenovo A789 dual sim umí také nahradit GPS navigaci, dalšími jeho funkcemi jsou FM transmitter, WiFi, WiFi tethering, Bluetooth a jiné.

Předinstalované aplikace: Facebook, Skype s videohovory, Office suite (Word, Excel,...),  Adobe reader PDF, GPS aplikace pro offiline navigování, Adobe Flash player. Další aplikace lze stáhnout z Obchodu Play přímo do telefonu.

· Android 4.0.4 v kompletním českém jazyce
· Dual sim
· Dual core (2 jádra + samostatný grafický akcelerátor)
· Podpora 3G sítí
· Obě sim aktivní i při datových přenosech
· GPS navigace
· Kapacitní displej 4 palce, 480 x 800px
· 512 MB RAM & 4 GB ROM
· 5 Mpx fotoaparát s autofocusem
· české a slovenské menu
· Poměr cena/výkon

Obsah balení:
· mobilní telefon A789
· nabíječka
· USB kabel
· sluchátka
· silikonové pouzdro
· ochranná fólie na displej
· 1x baterie 2000 mAh


Android dual SIM